Oferta dla developerów

Na naszym koncie mamy już dziesiątki zrealizowanych osiedli. Znamy preferencje Klientów, a najlepszą rekomendacją dla projektów są tysiące zadowolonych klientów, którzy mieszkają już w domach wybudowanych według jednego z naszych projektów i polecają je innym.

Oferta dla developerów

KGM STUDIO WNĘTRZ ma doświadczenie we współpracy w zakresie realizacji mieszkań oraz wykończenia mieszkań pod klucz. Jesteśmy otwarci i elastyczni w kwestii preferowanej przez Państwa formy współpracy – może to być realizacja prac zakontraktowanych przez dewelopera lub bezpośrednia obsługa klienta docelowego, którego deweloper kieruje do nas.

Z

Usługa all in one

współpracę opieramy na 1 umowie, Oznacza to, że wszystkie etapy pracy nad wnętrzem skupione są w jednym miejscu (począwszy od architekta, poprzez własne materiały, skończywszy na ekipie wykonawczej). Daje to Państwa klientom oraz Państwu duży komfort, gdyż jesteśmy jedynym podmiotem odpowiedzialnym za finalny efekt.

Z

Korzystne warunki

umowy wynegocjowane z producentami materiałów, którzy od lat są naszymi dostawcami powodują, że nasza oferta jest wyjątkowo korzystna cenowo

Z

Spersonalizowany katalog materiałów

tworzymy spersonalizowany katalogmateriałów. Jesteśmy w stanie zarezerwować serię ceramiki dla konkretnej inwestycji – seria taka nie powtórzy się u innego dewelopera.

Z

Wsparcie marketingowe

dostarczamy wsparcie marketingowena www (np. wizualizację mieszkań na www dewelopera zgodnie z ustalonym standardem), wykonujemy także sesje zdjęciowe na potrzeby marketingowe.

Zainteresowała Cię moja oferta?